Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Soutěž: Vyhrajte DaisyDisk a mějte data pod kontrolou

Vložil na 23.5.2011 – 6.00 Žádný komentář

Minulý týden jsme vám přinesli recenzi nástroje DaisyDisk. Ten umí přehledně zobrazit obsazenost pevného disku tak, že přesně víte co vám zabírá kolik místa.

I když je DaisyDisk velice zajímavý program, jeho cena $ 19.95 USD se může zdát – s ohledem na jeho jednoduchost – jako poměrně vysoká. Nyní však máte možnost získat tuto aplikaci zcela zdarma.

Pravidelně vám na AppZone.cz přinášíme zajímavé soutěže o hodnotné ceny a tento týden nebude výjimkou. Můžete tak, v případě, že správně odpovíte na jednoduchou soutěžní otázku, získat plnou verzi aplikace DaisyDisk pro osobní použití.

Stačí, když nám v týdnu od 23. do 29. května zašlete odpověď na otázku, zda DaisyDisk dokáže pracovat také s USB disky. Do předmětu zprávy uveďte heslo „Soutěž – DaisyDisk“. Ze správných došlých odpovědí vylosujeme jednoho výherce, jehož jméno zveřejníme v pondělí 30. května na stránkách AppZone.cz.

Pozor, na základě zkušeností z předchozích soutěží nově zavádíme pravidlo, že z jedné IP adresy může být zaslána pouze jedna odpověď. V případě, že obdržíme více odpovědí z jedné IP adresy, budou všechny považovány za neplatné bez ohledu na to, zda se kontaktní e-mail a jméno soutěžícího liší.

Držíme vám palce a vyhodnocení přineseme již za týden.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar