Úvodní stránka » Hardware, Tip redakce

Novinky kolem iPhone 4S

Vložil na 18.5.2011 – 12.00 Jeden komentář

Jak už jsme vás informovali, namísto chystaného iPhone 5 se nejprve dočkáme modernizované verze čtvrté generace jablečného smartphonu iPhone s označením 4S. Podívejme se na další novinky.

V první řadě je nutno podotknout, že v případě iPhone 4S nepůjde o nijak přelomový model. Jeho význam je spíše v inovaci a oživení iPhone 4 a dočkáme se proto vesměs kosmetických změn.

Mezi nimi by neměla chybět lepší kamera s pravděpodobně odděleným bleskem, stejně jako výkonnější dvoujádrový procesor A5, jímž jsou v současnosti osazené modely iPad.

V současnosti se již jako „fakt“ bere i to, že se nového modelu dočkáme zřejmě letos v září. Z toho se dá usuzovat, že Apple s novým iPhone 5 zřejmě nepřijde dříve než v druhé polovině roku 2012.

Oproti mnoha zprávám, které již dříve prosákly, se však zdá téměř jisté, že model iPhone 4S nebude podporovat tzv. 4G sítě (LTE). Jejich podpory bychom se měli dočkat až u plánované páté generace. Přesto však model 4S podporu sítí rozšíří, a to konkrétně o HSPA+. Nás v České republice, kde dosud máme problémy s pokrytím obyčejnou 3G sítí, však tato situace nijak trápit nemusí.

Těšte se tedy na nový model iPhone. Již v současné době se se údajně vyrábí prototypy k testování a v průběhu léta začne výroba finálních kusů do maloobchodního prodeje.

Jeden komentář »

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar