Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Co nás čeká v iOS 4.3.3?

Vložil na 3.5.2011 – 12.00 Žádný komentář

V horizontu přibližně dvou týdnů bychom se mohli dočkat nové minor verze iOS, která přinese několik zajímavých novinek. Pojďme se podívat, co by nás mělo čekat.

Na světlo světa unikly informace o chystané minor verzi iOS 4.3.3, která by se měla zaměřit zejména na problematickou databázi uchovávající informace o pohybu vašeho iOS zařízení.

Právě vlna kritiky týkající se uchovávání těchto dat byla hlavním impulzem pro Apple, aby tuto minor verzi připravil. V současné době probíhá její testování a odlaďování a ostrého vypuštění bychom se měli dočkat přibližně v horizontu dvou týdnů.

A co nás tedy konkrétně čeká?

Především databáze pohybu iPhone již nebude ukládána do záloh v iTunes a zůstane pouze na daném iOS zařízení. Právě nešifrované ukládání těchto dat do počítače se stalo hlavním terčem kritiky u předchozích verzí.

Dále dojde k omezení velikosti této databáze pro uchovávání informací o pohybu zařízení a navíc – v případě vypnutých lokačních služeb – dojde k vymazaní celé databáze.

Kromě toho se však dočkáme také několika zlepšení, které by měly vést k šetrnější práci s energií a efektivnějšímu využívání baterie. Následkem toho by mělo dojít i k prodloužení její celkové životnosti.

A v neposlední řadě nás samozřejmě čeká řada oprav dosud odhalených chyb předchozí verze.

Jakmile bude nový iOS 4.3.3 uvolněn, budeme vás o něm ihned informovat.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar