Úvodní stránka » Novinky, Tip redakce

Bezdrátová aktualize iOS již od verze 5

Vložil na 6.5.2011 – 6.00 Žádný komentář

Dlouho se mezi nevýhodami iPhone uvádí nemožnost aktualizace iOS bezdrátově. Nyní se zdá, že se přiblížil moment, kdy dojde k výrazné změně.

V jednadvacátém století se mnoha uživtelům zdá nepraktické připojovt iPhone kvůli aktualizaci iOS k počítači prostřednictvím USB kabelu. Mnohem raději by viděli možnost aktualizace prostřednictvím bezdrátových technologií, kterými je tento telefon vybaven.

Ať dosud to bylo nemožné – mezi uváděnými důvody figurovala především nespolehlivost bezdrátového připojení, která by mohla v případě probíhající aktualizace zapříčinit výrazné problémy ve funkčnosti přístroje. Nyní však Apple podle všeho tuto záležitost vyřešil a my bychom se tak měli dočkat možnosti aktualizovat svůj iOS bez nutnosti fyzického připojení iPhone k počítači a iTunes.

Tato nová funkce by měla být obsažena, kromě celé řady dalších změn, v iOS 5. S jeho uvedením se přitom počítá nejpozději v okamžiku představení nové generace iPhone, čehož bychom se mohli dočkat možná ještě letos na podzim. Práce na iOS 5 jsou každopádně v plném proudu a určitě je na co se těšit.

O dalším vývoji kolem nové verze iOS vás budeme pravidelně informovat jak na stránkách AppZone.cz, tak i na naší stránce na Facebooku.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar