Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Vyhodnocení soutěže o hru Woozzle

Vložil na 18.4.2011 – 6.00 Žádný komentář

Minulý týden jsme vyhlásili soutěž o skvělou logickou hru Woozzle pro iPhone od českého vývojového týmu Mugeaters, který věnoval do této soutěže tři promokódy.

V naší první soutěži jste měli zaslat názvy pěti svých nejoblíbenějších aplikací pro iOS zařízení či Mac OS X prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Na tři vylosované šťastlivce pak čekala sladká odměna v podobě logické hry Woozzle od vývojového týmu Mugeaters.

Děkujeme všem za vaše odpovědi a tipy na zajímavé aplikace, z nichž o nejzajímavějších se dočtete v budoucnu také na stránkách našeho portálu.

Odpovědí přišlo přesně 41 a losovat tedy bylo rozhodně z čeho. Třemi šťastnými výherci se stali:

Tomáš Bertránek
Patrika Hendlová
Miloš Grygar

Výhercům gratulujeme a promokódy zasíláme na uvedené e-mailové adresy.

Pokud vás mrzí, že jste nevyhráli, nezoufejte – hru Woozzle můžete získat stále v naší soutěži pro fanoušky z Facebooku. Jakmile bude mít naše stránka na Facebooku padesát příznivců, vybereme jednoho z nich, který obdrží hru Woozzle pro iPhone od vývojového týmu Mugeaters zdarma!

A pozor, již na příští týden pro vás chystáme na AppZone.cz další zajímavou soutěž, tak se těšte a sledujte naše stránky.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar