Úvodní stránka » Magazín, Tip redakce

Soutěž: Získejte BusyCal zdarma

Vložil na 26.4.2011 – 6.00 Žádný komentář

Slíbili jsme vám další zajímavou soutěž o zajímavou aplikaci pro váš Mac OS X. A tady je – celý tento týden můžete soutěžit o asi nejlepší a nejpropracovanější kalendář pro Macy, BusyCal.

O programu BusyCal jsme na našich stránkách již psali. Jedná se o moderní nástroj pro Mac OS X, který je určen všem, kdo chtějí mít lepší a komplexnější možnosti plánování svého času nežli za použití programu iCal, jenž je standardní součástí Snow Leoparda.

BusyCal přináší řadu nových a velice užitečných funkcí a vlastností. Kromě jiného se například dočkáme List View, kde nalezneme přehled všech událostí v daném měsíci. Můžeme využívat alerty upozorňující na jednotlivé naplánované události, ale také kupříkladu bannery, které umožňují snadné a pohodlné plánování vícedenních událostí (například delší školení nebo dovolená).

Jednou z nevýhod jinak skvělého nástroje BusyCal je jeho vysoká cena. Standardně jej totiž pořídíte za $ 49.95 USD, tedy skoro 800 Kč. U nás ale máte jedinečnou šanci získat tento skvělý nástroj zcela zdarma.

Stačí, když si přidáte naši stránku na Facebooku mezi obíbené a napíšete nám odkaz na svůj přidaný profil spolu s heslem „BusyMac“. Do políčka Předmět uveďte „soutěž“. Jednoho z vás pak vylosujeme a ten získá BusyCal v hodnotě téměř padesáti dolarů.

O BusyMac můžete soutěžit až do neděle 1. května 2011. Vítěze vyhlásíme následující den, tedy v pondělí 2. května 2011.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar