Úvodní stránka » Hardware

Nový iMac již příští týden?

Vložil na 26.4.2011 – 12.00 Žádný komentář

Zdá se, že již příští týden bychom se mohli dočkat další zajímavé novinky z dílny společnosti Apple. Konkrétně by se mělo jednat o aktualizovanou podobu počítačů iMac.

Podle důvěryhodných zdrojů portálu 9 to 5 Mac bychom se již příští týden měli dočkat uvedení nové generace stolních počítačů iMac. Kromě jiného tyto spekulace potvrzuje také fakt, že současné dodávky iMaců se celosvětově zpožďují a skladem již téměř nikde nejsou.

I když iMac nepatří k vlajkovým produktům a tržním tahounům Apple, jedná se o velmi zajímavý produkt, který si oblíbili zejména profesionální grafici a sazeči. Prozatím se dá tedy i s ohledem na tuto cílovou skupinu usuzovat, že dojde k posílení grafického výkonu a pravděpodobně se Apple bude také snažit s tímto produktem oslovit více zákazníků než dosud.

V podobné situaci, v níž se nyní iMac nachází, byl před časem MacBook Air. Ten po svém faceliftu a posílení přešel z pozice druhořadého produktu mezi naprosté trháky a pokořitele prodejních rekordů. Zda tomu bude stejně také v případě iMac, to se teprve uvidí. Určitě ale půjde o zajímavou novinku a my se proto k iMacům ještě vrátíme.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar