Úvodní stránka » Magazín, Vybíráme

Jarní MacBundle

Vložil na 29.4.2011 – 6.00 Žádný komentář

Máte-li rádi výhodné nabídky skupinových slev, jistě vám přijde vhod také aktuální balíček programů od Mac Legion. V rámci nejrůznějších „bundles“ jsou několikrát do roka prodávány zajímavé aplikace s výraznou slevou.

Jarní MacBundle přinesl tradičně několik zajímavých aplikací za cenu $49.95 USD s běžnou hodnotou přes $550 USD. Ušetříte tedy cca 90 procent oproti standarndí ceně.

Teď už ale k samotné nabídce. Celkem máte v aktuálním „bundlu“ možnost získat deset aplikací spolu s bonusovou, kterou obdrží prvních devět tisíc nakupujících (v okamžiku psaní tohoto článku je prodáno cca 1600 balíčků).

V rámci jarního bundlu můžete získat program Data Rescue pro bezpečnou obnovu smazaných dat z disku. Dále je zde skvělý nástroj pro profesionální screencasting, ScreenFlow. Se standardní cenou $ 120 USD byl do tohoto balíčku zařazen také mimořádně zajímavý a užitečný nástroj pro všechny, kdo si chtějí udržet pořádek ve svém čase a aktivitách – plánovací nástroj Contactizer Pro.

Celkem však máte možnost získat deset velice kvalitních a užitečných aplikací – a budete-li rychlí, získáte také HDRtist Pro pro profesionální úpravu vašich digitálních fotografií.

Osobně mám podobné balíčky velice rád, protože za zlomek standardní ceny člověk získá oprovdu hodně přidané hodnoty. Pokud vás tedy tato nabídka zaujala, neváhejte, končí již za dva týdny.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar