Úvodní stránka » Novinky

iPhone 5 již v září?

Vložil na 21.4.2011 – 12.00 Žádný komentář

Tento týden se nese ve znamení novinek kolem iPhone. Podívejme se tedy, jaké další nové zjištění se podařilo získat a kdy bychom se tak mohli dočkat iPhone 5.

Tisková agentura Reuters, která patří celosvětově k nejuznávanějším seriózním poskytovatelům informací, nyní uvedla, že bychom se nové verze iPhone 5 měli dočkat již letos v září.

Agentura Reuters získala od „důvěryhodných zdrojů“ informaci, že dodavatelé součástek pro Apple začnou na novince pracovat již v průběhu letošního července. Samotná expedice nového modelu je pak plánována na září.

Znovu potvrzena byla také informace o dvoujádrovém procesoru A5, který by se měl v nové generaci chytrého telefonu iPhone objevit. Prozatím se s novým procesorem A5 můžeme setkat v novém iPad 2, který se stal od svého nedávného uvedení trhákem a prodejním hitem.

Připomeňme jen, že u nové generace iPhone bychom se měli dočkat také většího a ještě kvalitnějšího displeje a 8 MPix fotoaparátu. Zda se ale skutečně všechny dohady vyplní, to uvidíme možná již v září.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar