Úvodní stránka » Magazín

Bílý iPhone 4 již příští týden?

Vložil na 19.4.2011 – 12.00 Žádný komentář

Na bílý iPhone 4 mnoho zájemců čekalo již od uvedení tohoto modelu. Nyní je to již deset měsíců, co je iPhone 4 na trhu a živě se spekuluje o uvedení iPhone 5, přesto bychom se právě nyní měli bílé „čtyřky“ konečně dočkat.

Až dosud se objevovala řada problémů týkající se použití bílé barvy u modelů iPhone 4. Důvodem bylo zejména jiné konstrukční řešení telefonu nežli v případě starších generací, které neumožňovalo použití původní směsi bílé barvy.

Jakékoliv pokusy s novým nasazením bílé verze pak troskotaly na horších vlastnostech bílého iPhone, zejména na žloutnutí nebo větší náchylnosti k popraskání.

Nyní však Apple vše vyřešil a potvrdil uvedení bílého iPhone 4 do konce dubna. Dle neoficiálních zpráv by se tak mělo stát přesně za týden, tedy v úterý 26. dubna 2011. Zda tomu tak opravdu bude a zákazníci konečně budou mít možnost vybrat si kromě černého také bílou variantu iPhone 4, uvidíme tedy již příští týden.

Tento krok však také potvrzuje, že plánovaný iPhone 5 nebude nijak přelomový a půjde skutečně jen o evoluci iPhone 4. V opačném případě by totiž s největší pravděpodobností již Apple bílou variantu telefonu, který se chystá v horizontu několika málo příštích měsíců nahradit novým modelem, na trh neuváděl.

zanechat komentář

Add your comment below. You can also subscribe to these comments via RSS

Buď slušný. Drž se tématu. Žádný spam.

Můžete použít tyto HTML prvky:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Na tomto webu je povolen Gravatar. Pro získání vlastní Gravatara (globally-recognized-avatar), se registrujte na Gravatar